Перейти до вмісту
Главная страница » Повернення та Обмін

Повернення та Обмін

Умови обміну та повернення

Ми приймаємо назад будь-які воскові свічки, за винятком випадків, коли свічки були використані на 2% від їхнього загального обсягу. Якщо свічка вже була запалена, важливо, щоб вона не була використана більше, ніж на 2%, для того щоб перевірити її якість достатньо запалити її навіть на короткий час.

Якщо оплата товару була здійснена карткою і ви не задоволені товаром, ми рекомендуємо відмовитися від отримання посилки на відділенні “Нової Пошти”. Після цього ми негайно повернемо кошти на вашу карту. Якщо ви замовили доставку з грошовим переказом то можете просто відмовитися від посилки, нічого оплачувати не треба буде.

Якщо ви виявили брак або не задоволені якістю товару, вам потрібно надіслати його до нас через Нову Пошту:
м. Городенка, відділення №1
+380671291824
Помайба Андрій

Товар для повернення необхідно відправляти без грошового переказу, і після огляду посилки ми повернемо кошти на вашу картку протягом 2 діб.
Транспортні витрати на повернення товару покриваються нами.

Згідно закону про захист прав споживачів, ви маєте право на отримання товару належної якості і можливість повернення протягом 14 днів з моменту отримання.

Рекомендуємо завжди перевіряти товар при отриманні на відділенні “Нової Пошти”, щоб уникнути недорозумінь і переконатися в якості товару.

Якщо у вас виникнуть труднощі у відправленні товару, будь ласка, зв’яжіться з нашим менеджером, щоб здійснити повернення товару і пояснити причину повернення. Можливість зв’язатися з нами є через Viber, Telegram або телефонний дзвінок.

Увага: якщо дані одержувача вказані неправильно, ми не можемо гарантувати доставку посилки на наш склад.